Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 50 m, met hittebestendigheid tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 5 m, met hittebestendigheid tot 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Slagerstouw wit-rood katoen (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Fermentatievat 60 L - wit, met handgrepen
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Fermentatievat 30L - wit, met handgrepen
11,55 € 10,39 €
10,39 EUR/st.
Fermentatievat 20 L - wit, met handgrepen
8,09 € 6,92 €
6,92 EUR/st.
Fermentatievat 10L - wit, met handgrepen
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.
Reserve-vultuiten voor Browin-worstvullers, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.
Trechters voor verticale vulmachines
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg