Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Fles Olimp 200 ml met schroefdop, 1 stuk
0,88 €
0,88 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Hazelnoot-essence voor 4 L - 40 ml