Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
LONG-mondstuk voor dragON JET rookgeneratoren nr. 330144 en 330146
13,17 €
13,17 EUR/st.
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Hamkoker - Klein maar fijn 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Weerstation - elektronisch, sonde, wit
7,68 EUR/st.
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 EUR/st.
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l