Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg