Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleermodule - reflux - koude vingers
73,90 €
73,90 EUR/st.
Distilleermodule - reflux - dubbele spiraal
69,02 €
69,02 EUR/st.
Distilleerder module - reflux - shotgun
59,02 €
59,02 EUR/st.
Set steekkoppeling + kogelklep + nippel
11,12 €
11,12 EUR/st.
Set kogelklep + nippel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Kogelkraan 1/8 inch
5,27 €
5,27 EUR/st.
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Distilleermodule - zijontvangst - OLM
98,54 €
98,54 EUR/st.
Distilleerder module - kijker - fi 48,3mm lengte 100mm
39,51 €
39,51 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Distillatieset hawkSTILL „Koude Vingers” 60 L + Wi-Fi IQ-systeem met LCD-display
432,68 €
432,68 EUR/st.
Modulaire elektrische Convex distilleerder 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/st.