Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Dop fi 66 honingraat - 10 stuks
1,24 € 0,80 €
0,08 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Kaasmakerij doek, tetra - 40x40 cm, 2 stuks
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO 900ml fi82/6 - 8st.
4,05 €
0,51 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks