Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 EUR/st.
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
92,00 EUR/l
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml