Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kool- en groentesnijder
6,27 €
6,27 EUR/st.
Houten rasp 49x17cm- 3 messen
13,90 €
13,90 EUR/st.
Houten rasp, 45x15 cm, 3 messen
12,44 €
12,44 EUR/st.
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Siliconen bakmat
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/st.
Tuindraad bekleed met schuim, groen, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/st.
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
PVC plantenbindband, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.