Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 EUR/st.
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l