Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Pakking voor kraan in fermentatiecontainer. 2 stuks.
1,66 €
0,83 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 EUR/kg
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Roestvrijstalen container 60 l met deksel
138,05 €
138,05 EUR/st.
MicroBrouwerij ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/st.
Automatische sifon met klep en handvat - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/st.
Vloeibaar kristal thermometer (+16°C tot +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/st.
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.
Vloeibaar-kristalthermometer (0°C tot +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/st.