Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Fermentatievat 60 L - wit, met handgrepen
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Fermentatievat 30L - wit, met handgrepen
11,55 € 10,39 €
10,39 EUR/st.
Labels voor plantenbeschrijving + potlood mix 10+20 stuks
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/st.