Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Zeef voor trechter
2,78 €
2,78 EUR/st.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Borstel voor het wassen van ballonnen - GEBOGEN
5,24 €
5,24 EUR/st.
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Plastic clips voor het vastmaken van planten, mix 50 stuks.
1,68 € 1,53 €
0,03 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 EUR/st.