Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Filterzak voor likeuren
6,66 €
6,66 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Voedselkwaliteit citroenzuur, 1kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml