Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleermodule - zijontvangst - OLM
98,54 €
98,54 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 LONG met aslade
108,30 €
108,30 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 met aslade en pomp
104,63 €
104,63 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Destilleermodule - kop - Liebig-koeler
61,46 €
61,46 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 6,0cm
6,49 €
6,49 EUR/st.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.