Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
3,95 €
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Nauwkeurige glazen alcoholmeter
10,24 €
10,24 EUR/st.
Alcoholmeter in onbreekbare buis
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 1 voorzetvat
172,20 €
172,20 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30L- 2 afscheiders
209,02 €
209,02 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18 L - 2 afscheiders
159,76 €
159,76 EUR/st.
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Mollenverjager op zonne-energie – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, 1 stuk
4,12 €
4,12 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Insectendodende lamp Manhattan UVA 6 W, zwart
17,56 €
17,56 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.