Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Microbiologisch stremsel voor kaas in vloeibare vorm 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Meerlagige kiemtoren Niezłe Ziółko met radijszaad
9,44 €
9,44 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Boek "Hamkoker - Meester in culinaire mogelijkheden, Recepten" (boek in het Pools)"
6,90 €
6,90 EUR/st.
Romeinse pot 2,5L
24,39 €
24,39 EUR/st.
Meerlagige kiemschaal Niezłe Ziółko + 10 verpakkingen zaden
11,80 €
11,80 EUR/st.