Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
21,22 €
21,22 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Metalen kurkentrekker - traditioneel - zilver
4,46 €
4,46 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
1,63 €
0,00 EUR/st.
Rookkast dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met Wi‑Fi-controller, 320L
1 212,20 €
1212,20 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
1,02 €
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg