Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Nauwkeurige glazen alcoholmeter
10,24 €
10,24 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Alcoholmeter Mini
1,10 €
1,10 EUR/st.
Alcoholmeter in onbreekbare buis
3,95 €
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml