Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
UVA insectendodende lamp 40 W, zilver
46,82 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Insectendodende lamp Manhattan UVA 6 W, zwart
17,56 €
17,56 EUR/st.
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Fermentatiebuis Stille Dagen en Nachten
1,49 €
1,49 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Keukenthermometer (20°C tot +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren braadpan - ecru, 5,8 L
54,14 €
54,14 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pot - bordeaux, 5,8L
Geëmailleerde gietijzeren pot - salie, 5,8L