Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/st.
Ringsteun voor planten 4 ringen 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,7m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
Dop voor Dama PET 5 L - 3 stuks
0,97 €
0,32 EUR/st.