Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
31,70 €
31,70 EUR/st.
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø15 x 7cm voor 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €