Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookkamer van lariks, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
555,37 €
555,37 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
493,17 €
493,17 EUR/st.
Rookkamer van Scandinavisch vurenhout, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
454,39 €
454,39 EUR/st.
Houtgestookte rookkamer – van vurenhout, 200 L, met rvs-onderstel
471,46 €
471,46 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, frameloos, 320 L, op wielen
861,22 €
861,22 EUR/st.
Metalen rookkamer 250 L, met wielen
1 070,98 €
1070,98 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer met sonde (0°C tot 250°C) mix
15,12 €
15,12 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer met sonde (0°C tot 250°C)
Frameloze rookoven dragON PLYWOOD NATURE met digitale regelaar, 200 L
853,66 €
853,66 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
dragON Jet 1 rookgenerator met dragON Air elektrische pomp
85,85 €
85,85 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.