Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Deksel fi66 Schotse ruit mix, 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg