Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Pot TO 90ml met gekleurde dek. fi43 - 6st.
4,53 € 3,88 €
0,65 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
Pot Confituur 230ml met zwarte dek. fi63/4 - 6st
3,95 €
0,66 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.