Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Universele pot 18 L
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Steengoed - pot 1,8l eenvoudig met deksel
18,53 €
18,53 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Distilleermodule - kop 1 afscheider koeler
114,39 €
114,39 EUR/st.
Partyset - Vypito Munt en limoen
11,61 €
11,61 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Partyset - Vypito Mandarijn
Feestset - Vypito Passievrucht en Perzik
Partyset - Vypito Sinaasappel