Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
VSYPTO mix van smaken, 15x3g
5,34 €
0,36 EUR/st.
Thermische kappen met perforatie mix kleuren 100st.
6,80 € 6,31 €
0,06 EUR/st.
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Labels voor plantenbeschrijving + potlood mix 10+20 stuks
2,36 € 1,80 €
1,80 EUR/st.
Deksel fi66 Schotse ruit mix, 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer met sonde (0°C tot 250°C) mix
15,12 €
15,12 EUR/st.
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Buitenthermometer (-50°C tot +50°C) 27cm mix
3,33 € 3,24 €
3,24 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.