Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Granieten keuken vijzel met stamper
12,44 €
12,44 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Meten van alcoholgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Meting van totale zuurgraad
Voedingsglucose 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokos actieve kool 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Plastic roerstaaf 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/st.