Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Distilleerder module - kijker - fi 48,3mm lengte 100mm
39,51 €
39,51 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met 2 buisjes
10,44 €
10,44 EUR/st.
Fermentatiecontainer 20 L met deksel
8,70 €
8,70 EUR/st.
Fermentatiecontainer - opdruk, deksel, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, kraan en 3 buizen
12,04 €
12,04 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, 2 buisjes