Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essentie met kersensmaak, 2,5 L voor 250 L gereed drankje
132,68 €
53,07 EUR/l
Essentie met kersensmaak voor 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Essence met Kersensmaak en Brandy, 40 ml - voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Met PE gecoate stalen stok 1,25m x 11mm
0,97 € 0,75 €
0,75 EUR/st.
Metalen rookkamer 250 L, met wielen
1 070,98 €
1070,98 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
493,17 €
493,17 EUR/st.
Rookkamer van Scandinavisch vurenhout, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
454,39 €
454,39 EUR/st.
Rookkamer van sparrenhout, 115 L, met RVS onderstel
383,90 €
383,90 EUR/st.
Moduulset met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 2,7 kW, voor tuinrookovens
369,02 €
369,02 EUR/st.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – destillatiethermometer met Wi-Fi en display
150,00 €
150,00 EUR/st.