Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
UVA insectendodende lamp 40 W, zilver
46,82 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Set elektrische modules met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 1,5 kW, voor tuinrookovens
345,12 €
345,12 EUR/st.
Tuinkas (folie) 3x6x2 m
154,87 € 139,27 €
139,27 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met 2 buisjes
10,44 €
10,44 EUR/st.
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Rookkast dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met Wi‑Fi-controller, 320L
1 212,20 €
1212,20 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 20 L met deksel
8,70 €
8,70 EUR/st.