Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kampvuur driepoot met rooster, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Tuinvuurschaal Ø58 cm, rond, schaalvorm
27,31 €
27,31 EUR/st.
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Vuurschaal met rooster, Ø55 cm, rond
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Koffie-essence 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 25/22 mm 20 stuks
5,24 €
0,26 EUR/st.