Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Klassieke Convex Distilleerder 18 L - 1 opvangbak
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/st.
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Deksel fi 66 bordeaux - 10 stuks
1,09 € 0,68 €
0,07 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €