Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
Kaasmakerij was, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Kaasmakerij doek, tetra - 40x40 cm, 2 stuks
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/st.
Kaasmat, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Vierkante kaasmakerijvorm 11 x 11 x 8,5 cm voor 500 g
3,68 €
3,68 EUR/st.
Vierkante kaasmakerdoek 50 x 50 cm, 2 stuks
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/st.
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Kaastemperatuurmeter (0°C tot +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/st.
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Ronde kaasvorm Ø 8,4 x 7,4 cm voor 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Kaaskegel 36 x 32 x 45 cm, 5 stuks
3,85 €
0,77 EUR/st.
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.