Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Injectiespuit 30ml + 3 naalden + reiniger
5,75 €
5,75 EUR/st.
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Injectiespuit 100 ml + 2 naalden
5,85 €
5,85 EUR/st.