Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Weerstation (RCC,DCF) - elektronisch, draadloos, verlicht, sensor, wit
48,04 € 25,12 €
25,12 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON met verrijdbaar onderstel
649,76 €
649,76 EUR/st.
Distilleergist Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Distilleerdersgist Turbo Grom 5-7 dagen
2,19 €
25,76 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Keukenthermometer met draadloze Bluetooth-sonde
60,49 €
60,49 EUR/st.
Hamkoker - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ201, 18,8 kW, zilver
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.