Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/st.
Elektrische pomp dragON Air
11,28 € 10,76 €
10,76 EUR/st.
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Gelbrandstof voor rookovens 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/st.
Plastic trechter fi25 voor ballonnen, hoge rand
6,41 €
6,41 EUR/st.
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer, LCD (-50°C tot +200°C)
11,12 €
11,12 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer (-50°C tot +300°C) met etui, wit