Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleergist Turbo Grom 48u 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Module voor distilleerapparaat voor het aromatiseren van distillaat
37,31 €
37,31 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/st.
Distilleermodule - kop 2 opvangbakken koeler
116,34 €
116,34 EUR/st.
Distilleermodule - kop - spiraalkoeler
86,10 €
86,10 EUR/st.
Distilleermodule - reflux - dubbele spiraal
69,02 €
69,02 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 250 mm
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Distilleermodule - kop 1 afscheider koeler
114,39 €
114,39 EUR/st.
Distilleermodule - reflux - koude vingers
73,90 €
73,90 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg