Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Mandarijn, 126g
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Chillout licht fruitig, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Energiedrank, 126 g
3,34 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Citroen & limoen, 126 g
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg