Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
3-in-1 Bodemtester - pH, vochtigheid, zonlicht
7,63 €
7,63 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg