Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Essence Jänek Majster, 2,5 L voor 250 L afgewerkte drank
172,20 €
68,88 EUR/l
Dichtheidsmeting
2,92 €
2,92 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Reagens voor het meten van zuurgraad
4,90 €
49,00 EUR/l
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
1,71 EUR/m
Meten van alcoholgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Meting van de pH-waarde
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Meting van het L-appelzuurgehalte