Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Horizontale worstenvuller 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/st.
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Verticale worstenvuller 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/st.
Verticale worstenvuller Premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/st.
Verticale worstvuller Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/st.
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
2-in-1 Vleesmolen en worstenvuller #32
89,26 € 57,07 €
57,07 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Trechters voor verticale vulmachines
6,73 €
1,12 EUR/st.
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Grote spiraalvormige bolvormige distilleerapparaat
21,70 €
21,70 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg