Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,7cm
6,85 €
6,85 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +120°C) 20,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Keukenthermometer (0°C tot +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/st.
Gelbrandstof voor rookovens 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Grote spiraalvormige bolvormige distilleerapparaat
21,70 €
21,70 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Tuinkas (folie) 3x6x2 m
154,87 € 139,27 €
139,27 EUR/st.
Vat voor fermentatie 240 L blauw
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.