Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Patronen voor bruiswatermaker SodaJoy, Kayser 10 stuks.
6,39 €
6,39 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Roestvrijstalen rooster voor rookoven
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg