Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Roestvrijstalen rooster voor rookoven
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Receptura-fles 250 ml, met zwarte schroefdop, 1 stuk.
0,88 €
0,88 EUR/st.
Siliconen zuiger fi14,2 cm voor 5 kg vulmachines
6,73 €
6,73 EUR/st.
Siliconen zuiger fi12,8 cm voor 4 kg vulmachines
5,80 €
5,80 EUR/st.
Siliconen zuiger fi11,5 cm voor 3 kg vulmachines
5,29 €
5,29 EUR/st.