Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Meerlagige kiemtoren Niezłe Ziółko met radijszaad
9,44 €
9,44 EUR/st.
Natuurlijke schapendarmen - kaliber 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.