Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
11,90 EUR/kg
Plastic zakjes voor de hamkoker 3,0 kg - 20 stuks
3,58 € 3,24 €
0,16 EUR/st.
Plastic zakjes voor hamkoker 1,5 kg - 20 stuks
3,41 € 2,78 €
0,14 EUR/st.
Plastic zakken voor hamkoker 0,8 kg - 20 stuks
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Multifunctionele pan met mandje en hamkoker
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Polyamide worstomhulsel 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/st.