Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multifunctionele pot met kraantje 5L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/st.
Onbreekbare pot 8L met kraan en tweezijdige houten standaard
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/st.
Onbreekbare pot 5L met kraan en tweezijdige houten standaard
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Partyset - Vypito Mandarijn
11,61 €
11,61 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Voedingsglucose 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l