Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Gallonfles 40ml met dop - 10 stuks
6,60 €
0,66 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Reagens voor het meten van zuurgraad
4,90 €
49,00 EUR/l
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Chocolade-essence voor 4 L - 40 ml