Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Slang voor sappenstomer
1,95 €
1,95 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf
21,22 €
21,22 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Verticale worstvuller Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Hazelnoot-essence voor 4 L - 40 ml
92,00 EUR/l
Koffie-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Essence met perensmaak – perenlikeur, smaakessence 40 ml
79,75 EUR/l
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.