Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Platte tuindraad, PVC-gecoat 50m x 2mm
1,63 €
0,03 EUR/m
Tuindraad in zachte coating 5m x 5mm
3,07 € 2,73 €
0,55 EUR/m
Tuindraad in zachte coating 8m x 3mm
2,12 €
0,27 EUR/m
Gegalvaniseerde draad 50m x 0,8mm
2,21 € 2,05 €
0,04 EUR/m
Natuurlijke schapendarmen - kaliber 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m